NOWE BMW X3

ODKRYWAJ Z PASJĄ.

Nowe BMW X3 już za 1990 PLN netto w BMW Comfort Lease 1%.
a[href|target],strong,b,br,p,hr

Nowe BMW X3 zostało stworzone dla ludzi z pasją, którzy nie boją się przesuwania granic, również własnych. To imponująca i wspaniale zaprojektowana konstrukcja, która doskonale sprawdzi się wśród wymagających bezdroży, ale i gładko odnajdzie się w tkance miasta.


Nowe BMW X3 stanowi wyraz nieograniczonych możliwości, doskonałej prezencji i wolności. Już na pierwszy rzut oka zachwyca atletyczną sylwetką i fascynuje niesamowitymi wrażeniami z jazdy. Dzięki częściowej automatyzacji jazdy i inteligentnemu napędowi na cztery koła BMW xDrive oferuje maksymalny komfort poruszania się po drogach i w terenie. Na nowo definiuje standardy w swojej klasie i daje jednoznacznie do zrozumienia: sposób, w jaki osiąga się swoje cele, czyni dużą różnicę.


Teraz radość z jazdy charakterystyczna dla modeli X nabierze nowego znaczenia, bo nowe BMW X3 nie jest zwyczajnym samochodem, jest ucieleśnieniem wyobrażenia o tym jak smakuje wolność.


BMW Comfort Lease 1%


*Rata miesięczna netto dla BMW X3 xDrive20d za 199 100 zł brutto w ofercie BMW Comfort Lease 1%. Opłata wstępna 5%, okres leasingu 36 miesięcy,
średnioroczny deklarowany przebieg 30 000 km, gwarantowana wartość końcowa.
Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie
BMW X3 zdjecie

Zapytaj o Nowe BMW X3.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Dealer Olszowiec sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.