dynamiczna

DYNAMICZNA WYMIANA OLEJU W AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW.

Nowoczesne, automatyczne skrzynie biegów to bardzo skomplikowane i precyzyjne urządzenia, wymagające specjalistycznej obsługi. Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług wprowadziliśmy do oferty nową usługę – dynamiczną wymianę oleju w skrzyni automatycznej.

Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów (ASB) jest procesem, który umożliwia wymianę CAŁEGO oleju w układzie. Przy wymianie metodami tradycyjnymi (grawitacyjnie) wymieniane jest zaledwie 40-60% płynów. Reszta pozostaje w przewodach, sterowniku, konwerterze. Tak naprawdę, wymiana tradycyjna to rozmieszanie nowego oleju w starym.

Nasi Klienci często pytają: "Słyszałem, że w niektórych automatycznych skrzyniach biegów oleju się nie wymienia. Czy to prawda?". Jest to absolutny mit. Nikt nie ma wątpliwości co do zasadności wymiany oleju w silniku. Skrzynia biegów przenosi na koła wygenerowaną przez silnik moc. Obciążenia pomiędzy elementami są ogromne, w związku z tym, jakość środka smarnego ma kapitalne znaczenie. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i odpowiednim środkom, jesteśmy w stanie wyczyścić cały układ olejowy i kanały skrzyni biegów. Urządzenie zostaje wypłukane ze starego płynu i osadów, następnie uzupełnione nowym olejem. Następnie wymieniany jest filtr, dzięki czemu, skrzynia biegów znów zaczyna pracować w warunkach fabrycznych. Taka usługa powoduje natychmiastowy, bardzo odczuwalny wzrost płynności działania i komfort przełączania. Skrzynia przestaje szarpać, biegi zmieniają się bardzo cicho i bez zbędnych opóźnień. 

W celu zachowania prawidłowych warunków pracy, wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów powinna być wykonywana  co 80 000 km!

Wypełnij formularz i poznaj szczegóły oferty!

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Dealer Olszowiec sp. z o.o. sp. k. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.