DEALER BMW OLSZOWIEC.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Olszowiec.

Dealer BMW Olszowiec Poznań.

Firma Olszowiec to przedsiębiorstwo rodzinne, które funkcjonuje na polskim rynku od ponad 40 lat, z czego 30 lat to nieprzerwana współpraca z BMW AG.

Jej założycielem, w 1974 roku, i pierwszym właścicielem był mój ojciec - Mieczysław Olszowiec, który w ówcześnie świadczył usługi serwisowe dla Fiata. Z biegiem lat, poszerzył ofertę usług dla innych marek, takich jak Ford i Mercedes. W 1991 roku, z dumą podpisał umowę autoryzacyjną z BMW AG i od tego czasu firma Olszowiec systematycznie rozwija się w ramach tejże marki.

Ważną datą w działalności Spółki był rok 2004 i oddanie do dyspozycji Klientów nowoczesnego i przestronnego obiektu przy ul. Ostrowskiej 330 w Poznaniu. W idealnej lokalizacji, nowym salonie i serwisie, mogliśmy stale poszerzać wachlarz usług i realizować wszelkie innowacyjne pomysły. W 2010 roku uzyskaliśmy certyfikat M GmbH, stając się wówczas jedną z niewielu firm w Polsce, która posiadała wykwalifikowany personel do obsługi i sprzedaży samochodów BMW sportowej linii M.

Rok 2013 przyniósł zmiany właścicielskie, wskutek których zostałem jedynym udziałowcem Spółki. Zawsze marzyłem, aby moja firma była nowoczesna i świadczyła usługi na najwyższym, światowym poziomie. Pracuję z profesjonalistami, ludźmi z pasją i zaangażowaniem, dzięki którym, podnoszenie jakości obsługi Klienta oraz realizacja  strategii rozwoju są możliwe.

W latach 2017-2020, dokonaliśmy przebudowy i rozbudowy naszego obiektu. Zwiększyliśmy przestrzeń serwisową, blacharsko-lakierniczą, a przede wszystkim wystawową. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce, stworzyliśmy salon dedykowany najbardziej luksusowym modelom BMW. To przestrzeń do tej pory niespotykana, w której samochody są prezentowane w prawdziwej aurze luksusu i komfortu. Pragnę, aby każda wizyta Klienta w mojej firmie była przyjemna i wyjątkowa, i aby zawsze otrzymywał więcej niż oczekuje.

Serdecznie Państwa zapraszam,

Wojciech Olszowiec