DEALER BMW OLSZOWIEC.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Olszowiec.

Dealer BMW Olszowiec Poznań.

      Firma Olszowiec funkcjonuje na polskim rynku 40 lat, z czego blisko 30 lat to nieprzerwana współpraca z BMW AG. Tak długie doświadczenie wyróżnia nas spośród innych dealerstw i daje powód do dumy. Niezmiennie, od prawie 30 lat staramy się, aby oferta firmy była atrakcyjna, kompletna i zadowalająca najbardziej wymagającego Klienta.

     Niewątpliwie ważną datą w historii firmy był rok 2004 i oddanie do dyspozycji Klientów nowego obiektu przy ul. Ostrowskiej 330 w Poznaniu. Nowoczesny serwis i salon sprzedaży samochodów umożliwił nam dalszy rozwój. Pozwolił poszerzać wachlarz usług i realizować wszelkie innowacyjne pomysły. Niezaprzeczalnym atutem naszej firmy są nasi pracownicy. To ich wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają zaspokoić potrzeby każdego naszego Klienta. Podkreślenia wymaga fakt, iż w 2010 roku uzyskaliśmy certyfikat M GmbH, stając się tym samym jedną z niewielu firm w Polsce, która posiada wykwalifikowany personel do obsługi i sprzedaży samochodów BMW sportowej linii M.

     Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp. k. to tradycja i nowoczesność. Każdego dnia staramy się usatysfakcjonować naszego Klienta, bo to z myślą o nim powstała firma Dealer Olszowiec.